To tylko bajka...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Czy ty słyszałeś już tę opowieść?
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Otsui Ryoshi - "Zawsze mam rację!"

Go down 
AutorWiadomość
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Otsui Ryoshi - "Zawsze mam rację!" Empty
PisanieTemat: Otsui Ryoshi - "Zawsze mam rację!"   Otsui Ryoshi - "Zawsze mam rację!" Icon_minitimeWto Paź 02, 2012 3:31 pm

Imię - Ryoshi
Nazwisko - Otsui
Wiek - 15
Typ - uke
Stworzenie - demon
Wygląd - Czarnowłosy chłopak średniego wzrostu o złotych oczach. Uciera się wygodnie, ale modnie. Często nosi jeansy, bluzy, a pod spodem luźne bluzki.
Charakter - Przemądrzały chłopczyk z bogatej rodziny. Jest samolubny i arogancki, ale pod tą maską kryje się wrażliwy człowiek. Po mimo wszystko chłopak lubi czułości, lecz bez przesady. W przeszłości raczej nie miał przyjaciół, a jeśli się z kimś umawiał to ze względu na wygląd.
Historia - Ryoshi jest i był samotny. Jego rodzice to również demony, lecz był zmuszony wychowywać się wśród ludzi. Wokół siebie wytwarzał aurę tajemniczości, przez co dziewczyny skrycie się w nim kochały. Chodził już z wieloma, ale z żadną nie był szczęśliwy, więc zmieniał je jak rękawiczki.
Ciekawostki -
- Umawiał się tylko z dziewczynami
- Jest jedynakiem
- Uwielbia słodycze
- Wychowywał się wśród ludzi udając jednego z nich.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Otsui Ryoshi - "Zawsze mam rację!" Empty
PisanieTemat: Re: Otsui Ryoshi - "Zawsze mam rację!"   Otsui Ryoshi - "Zawsze mam rację!" Icon_minitimeWto Paź 02, 2012 3:35 pm

Ok. Więc zatwierdzam własną kartę i umieszczam się w pokoju nr 1 na drugim piętrze, żeby mieć ładny widoczek ^^
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
 
Otsui Ryoshi - "Zawsze mam rację!"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To tylko bajka... :: Karty Postaci-
Skocz do: