To tylko bajka...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Czy ty słyszałeś już tę opowieść?
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sieg Hart "Zbyt dużo o mnie wiesz, będę musiał cię zabić"

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Sieg Hart "Zbyt dużo o mnie wiesz, będę musiał cię zabić" Empty
PisanieTemat: Sieg Hart "Zbyt dużo o mnie wiesz, będę musiał cię zabić"   Sieg Hart "Zbyt dużo o mnie wiesz, będę musiał cię zabić" Icon_minitimeWto Lis 27, 2012 8:58 pm

Imię - Sieg
Nazwisko - Hart
Wiek - 17
Typ - seme
Stworzenie - Wilkołak
Wygląd - Błękitnowłosy chłopak o intensywnie purpurowych oczach. Ubiera się głównie w rzeczy wygodne i wyróżniające się, np. białe spodnie, obcisłą, czarną koszulkę i długi, biały płaszcz pokryty tajemniczymi ornamentami.
Charakter - Skryty i małomówny. Nie odsłania przed nikim swojego wnętrza, lecz jeśli to robi, oczekuje tego samego od towarzysza.
Historia - Sieg podobnie jak inne Wilkołaki wychowywał się w puszczy. Jednakże, gdy był zaledwie szczeniakiem, las spłonął, pochłaniając jego stado. Został przygarnięty przez ludzi i tam wychowany. Dzięki swemu drapieżnemu wyglądowi, był obiektem westchnień wielu ludzkich dziewczyn, wszak nie miał jeszcze partnerki.
Ciekawostki:
-ma tatuaż na plecach przedstawiający skrzydlatego wilkołaka z dziewięcioma ogonami
-uwielbia słodycze
-nienawidzi intensywnych perfum
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Sieg Hart "Zbyt dużo o mnie wiesz, będę musiał cię zabić" Empty
PisanieTemat: Re: Sieg Hart "Zbyt dużo o mnie wiesz, będę musiał cię zabić"   Sieg Hart "Zbyt dużo o mnie wiesz, będę musiał cię zabić" Icon_minitimeWto Lis 27, 2012 9:23 pm

Accept ^^
Pokój nr. 1. - Drugie piętro
Mój Ryoshi musi mieć lokatora Wink
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
 
Sieg Hart "Zbyt dużo o mnie wiesz, będę musiał cię zabić"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To tylko bajka... :: Karty Postaci-
Skocz do: