To tylko bajka...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Czy ty słyszałeś już tę opowieść?
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Lodowisko "Śnieżynka"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko "Śnieżynka"   Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 09, 2012 7:44 pm

- Jak wolisz.- Powiedziałem.- A ile my właściwie już tu jesteśmy?- Zapytałem.- Płaciliśmy za godzinę.- Zauważyłem, wiedząc, że gdybyśmy przekroczyli czas musielibyśmy dopłacać.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko "Śnieżynka"   Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 09, 2012 8:16 pm

-Nie uśmiecha mi się wydawanie większej ilości kasy - powiedziałem ciszej i wskazałem na duże okno na ścianie tuż za barierką - Co ty na to?
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko "Śnieżynka"   Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 09, 2012 8:37 pm

- Niech będzie.- Stwierdziłem podchodząc z chłopakiem do okna jak gdyby nigdy nic. Rozglądając się dookoła, upewiłem się, że nikt nie patrzył w naszą stronę.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko "Śnieżynka"   Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 09, 2012 8:39 pm

-Do zobaczenia na zewnątrz - powiedziałem i wyskoczyłem w powietrze. Zwinąłem się w kłębek. Po chwili usłyszałem odgłos tłuczonego szkła. Zmieniłem się w wilkołaka i wylądowałem na ziemi.
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko "Śnieżynka"   Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 09, 2012 8:53 pm

Przesunąłem się w stronę okna i bezwładnie poleciałem do tyłu. W powietrzu zrobiłem fikołka co skutkowało wylądowaniem przodem do ściany w pozycji "półł-klęczącej".- I jest ok.- Stwierdziłem wstając.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko "Śnieżynka"   Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Icon_minitimeNie Gru 09, 2012 9:06 pm

-Agent - stwierdziłem, patrząc na nadal stojącego do mnie plecami Ryoshiego. Po chwili zacząłem węszyć. Ku mojemu przerażeniu, nie byliśmy tu sami. Przede mną szedł chłopak ze słuchawkami na uszach. Znieruchomiałem przerażony lecz on nie zwrócił na mnie uwagi i poszedł dalej, mocno wczuwając się w rytmy. Odetchnąłem z ulgą i zmieniłem się z powrotem w człowieka.
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko "Śnieżynka"   Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 9:10 pm

Rozejrzałem się. - Wracamy już?- Zapytałem, dopiero teraz, kierując twarz w stronę chłopaka. Mimo wszystko byliśmy w mieście dość długo. Nieznacznie zaczynało się ściemniać.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko "Śnieżynka"   Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Icon_minitimePon Gru 10, 2012 9:13 pm

Spojrzałem na rozbite okno, a później na Ryoshiego - Jeśli nie chcemy dostać... To byłoby to najlepszym wyjściem...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko "Śnieżynka"   Lodowisko "Śnieżynka" - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lodowisko "Śnieżynka"
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To tylko bajka... :: Miasto-
Skocz do: