To tylko bajka...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Czy ty słyszałeś już tę opowieść?
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Podziemia pod budynkiem

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Podziemia pod budynkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia pod budynkiem   Podziemia pod budynkiem - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 15, 2012 8:54 pm

- Jak...? Co...? Kiedy...?- Urywałem pytania patrząc na chłopaka.- Ty byłeś tym...- Zastanowiłem się. Nie ma to jak mieć świetny zapłon. Trzeba było się dowiedzieć czegoś o wilkołakach. Stałem przed niebieskowłosym nadal mało co rozumiejąc. Powoli myśli docierały do mojej głowy jednak niczego nie byłem pewien.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Podziemia pod budynkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia pod budynkiem   Podziemia pod budynkiem - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 15, 2012 8:56 pm

-Po prostu nie jestem w stanie zapanować nad swoją mocą, kiedy śpię - uśmiechnąłem się niepewnie, domyślając się, jakiż to dylemat ma młody Demon.
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Podziemia pod budynkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia pod budynkiem   Podziemia pod budynkiem - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 15, 2012 8:58 pm

I co ja teraz mam zrobić? Obrazić się, co i tak, by go nie obchodziło, ale cóż...? Na razie nic innego nie przychodzi mi do głowy. Otworzyłem usta po chwili zastanowienia.- Czemuu... Dlaczego udawałeś wilka?- Zadałem nurtujące mnie pytanie.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Podziemia pod budynkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia pod budynkiem   Podziemia pod budynkiem - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 15, 2012 9:01 pm

-Czemu? - zastanowiłem się przez chwilę - Ludzka forma nie jest jedną z moich ulubionych form... I lubię trzymać kogoś w niewiedzy - dodałem, z szerokim śmiechem.
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Podziemia pod budynkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia pod budynkiem   Podziemia pod budynkiem - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 15, 2012 9:04 pm

- Ty...- Urwałem nie wiedząc co chciałem powiedzieć.- W sumie to wszystkie wilkołaki pachną czekoladą?- Zastanowiłem się, przypominając sobie zapach, który poczułem po przebudzeniu.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Podziemia pod budynkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia pod budynkiem   Podziemia pod budynkiem - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 15, 2012 9:11 pm

Zaskoczyło mnie to pytanie. Nie przypuszczałem, że mogę pachnieć czekoladą. Ale być może przyzwyczaiłem się do tego zapachu.
-To zależy od stylu życia...
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Podziemia pod budynkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia pod budynkiem   Podziemia pod budynkiem - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 15, 2012 9:24 pm

- Aham...- Powiedziałem chodząc w kółko. - Nabijałeś się ze mnie?- Olśniło mnie. Przecież, gdyby chciał to by się ujawnił od razu. Czemu ciągle udawał?
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Podziemia pod budynkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia pod budynkiem   Podziemia pod budynkiem - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 15, 2012 9:26 pm

-Skądże - odparłem beztrosko i wstałem, otrzepując ubranie z kurzu. Przekręciłem lekko głowę, obserwując chodzącego w kółko chłopaka - Masz ADHD?
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Podziemia pod budynkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia pod budynkiem   Podziemia pod budynkiem - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 15, 2012 9:29 pm

- Ku*wa mać, nie!- Krzyknąłem, słysząc jak echo odbija się od ścian.- Jestem po prostu... zdenerwowany.- Stwierdziłem poprzestając chodzenia w kółko. - Każdy byłby rozkojarzony dowiadując się, że jego współlokator udawał przed nim wilka, nie...?- Rozmyślałem.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Podziemia pod budynkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia pod budynkiem   Podziemia pod budynkiem - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 15, 2012 9:41 pm

Jego krzyk rozbrzmiał mi w głowie, sprawiając ból. Nie dałem jednak tego po sobie poznać.
-Ja nie - powiedziałem, starając się zapomnieć o pulsującym dalej w mojej głowie bólu.
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Podziemia pod budynkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia pod budynkiem   Podziemia pod budynkiem - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 15, 2012 9:45 pm

- Bo jesteś wilkołakiem.- Przypomniałem mu. - Nie wiem jak ty, ale ja wracam do pokoju.- Oznajmiłem wychodząc z podziemi.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Podziemia pod budynkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia pod budynkiem   Podziemia pod budynkiem - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 15, 2012 9:48 pm

Nabrałem nagłej ochoty, żeby go po wkurzać. Zmieniłem się w wilka i podreptałem za nim, mrucząc wesoło.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podziemia pod budynkiem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podziemia pod budynkiem   Podziemia pod budynkiem - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podziemia pod budynkiem
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To tylko bajka... :: Poza budynkiem-
Skocz do: