To tylko bajka...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Czy ty słyszałeś już tę opowieść?
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój nr 1

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorWiadomość
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Pokój nr 1 - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 12 Icon_minitimeCzw Gru 27, 2012 9:33 pm

Miałem radochę nie z tej ziemi. Podniosłem się i rozentuzjazmowany wpatrywałem się w Ryoshiego. Szczeknąłem dwa razy i merdając ogonem podszedłem do okna.
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Pokój nr 1 - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 12 Icon_minitimePią Gru 28, 2012 12:19 pm

Również podszedłem do okna. Tak dziwnie mi się z nim rozmawia pod tą postacią. Po mimo wszystko chyba wolę jego człowieczą formę. - Gdzie chcesz iść?- Zapytałem.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Pokój nr 1 - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 12 Icon_minitimePią Gru 28, 2012 12:31 pm

Położyłem po sobie uszy. Nadal nie miałem pojęcia gdzie się wybrać, wiec lepiej "wykorzystam" w tym celu Ryoshiego. Zwróciłem głowę w jego stronę z wyczekiwaniem.
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Pokój nr 1 - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 12 Icon_minitimePią Gru 28, 2012 12:42 pm

- Ty wolisz pewnie jakieś lasy od klubów, nie...?- Spojrzałem na wilka.- I z resztą wtedy musiałbyś się zmienić w człowieka.- Stwierdziłem zamyślając się. Przez głowę przelatywało mi wiele miejsc.- Raczej nie ma wiele miejsc, w których mógłbyś być w twej formie...- Powiedziałem. Zdecydowanie wolę go jako człowieka, lecz ta forma mi nie przeszkadza. - To może las...?- Rzekłem, ponieważ nic innego nie przyszło mi do głowy.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Pokój nr 1 - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 12 Icon_minitimePią Gru 28, 2012 1:10 pm

Pokiwałem głową na znak zgody. Las! Las! Lasek! Bez namysłu wyskoczyłem przez okno. Zapomniałem jednak o bardzo istotnej rzeczy - Wilki to nie koty. Padłem na brzuch jak na ten bęben, ale w miarę szybko się otrząsnąłem. Wstałem i zadarłem głowę, żeby zobaczyć czarnowłosego i nadal trwającą obok niego dziurę w ścianie.
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Pokój nr 1 - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 12 Icon_minitimePią Gru 28, 2012 1:13 pm

Zaraz po wilku, wyskoczyłem przez okno. Moje lądowanie było znacznie bardziej udanie niż jego. Stanąłem prosto patrząc daleko przed siebie.- Kierunek las!- Krzyknąłem idąc prosto.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Pokój nr 1 - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 12 Icon_minitimePią Gru 28, 2012 1:36 pm

Szczeknąłem na odpowiedź i ruszyłem truchtem przed siebie. Było cudownie! Skakałem po krzakach, ale wdrapywać się na drzewa nie mogłem... Zaraz... Wdrapywać się na drzewa? Matko, co ten las ze mną robi...?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój nr 1 - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 12 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój nr 1
Powrót do góry 
Strona 12 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Pokój nr 2
» Pokój nr 3
» Pokój nr 3
» Pokój nr 1
» Pokój nr 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To tylko bajka... :: Budynek :: Drugie piętro :: Pokoje-
Skocz do: