To tylko bajka...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Czy ty słyszałeś już tę opowieść?
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pokój nr 1

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 04, 2012 4:45 pm

- Posprzątać?- Spojrzałem na niego pytająco. - Przecież już to posprzątałem.- Wskazałem na drzwi od łazienki. Moje sprzątanie na szybko nie miało zbyt dobrych rezultatów, lecz jest ogarniająco. Patrząc na to jak Sieg je lizaka sam zapragnąłem czegoś słodkiego. Wyjąłem z kieszeni (kolejnego) batonika (pojemne kieszenie!) i zacząłem się nim zajadać.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 04, 2012 4:50 pm

Prychnąłem, słysząc jego odpowiedź. Moje pojęcie posprzątania to brak obecności różnych rzeczy na podłodze (np. żelu pod prysznic). Ale jeśli w jego domu TO oznacza czystość, to wolę już to zabłocone bagno... Co on ma za kieszenie?! Jakim cudem wyciągnął z nich kolejnego batonika?! Do mojego nosa dotarł zapach detergentów i czekolady. Przyłożyłem rękę do czułego narządu zmysłów.
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 04, 2012 4:53 pm

- "I co ja mam tu robić? Nie ma w pobliżu prawie nikogo..."- Zastanawiałem się. Może by trochę pomęczyć chłopaka? Tylko jak? Muszę coś wymyślić... Zajadałem się słodyczą w zamyśleniu.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 04, 2012 4:56 pm

Od tych wszystkich "aromatów" zaczęło mnie kręcić w nosie. Szybko wstałem i otworzyłem okno, wychylając się. Świeże powietrze uderzyło we mnie z siłą rozpędzonego byka, ale było jednocześnie delikatne i kojące.
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 04, 2012 5:00 pm

Hm... Piesek chyba nie lubi mocnych zapachów? Miałem pewien pomysł.
- Ok.- Podniosłem się.- Trza sprzątnąć.- Stwierdziłem wchodząc do łazienki. Uwinąłem się z tym migiem przy okazji ciapiąc się we wszystkich możliwych płynach i żelach. Na końcu wyjąłem z szuflady perfumy, które wcisnęła mi matka i popachniłem nimi wszystko wokoło oraz siebie. Wyszedłem z łazienki pozostawiając za sobą otwarte drzwi.
- Gotowe.- Usiadłem na łóżku z szerokim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 04, 2012 5:13 pm

Wreszcie zapach trochę ustąpił. Wierząc, że już po torturach dla mojego nosa, od razu zamknąłem okno. Ostro tego pożałowałem. Uderzyły we mnie różnorodne zapachy. Kwintesencja wszelakich aromatów, woni. Zakryłem nos dłonią i oparłem się o ścianę. Co raz bardziej kręciło mi się w głowie. Kątem oka dostrzegłem Ryoshiego. Siedział na łóżku utytłany w możliwie wszystkich substancjach zapachowych, które znajdowały się w łazience. To już jest wredne!
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 04, 2012 5:18 pm

Wymieszana woń kwitków, owoców i czego tam jeszcze, rzeczywiście dała się Siegowi we znaki. Jestem wredny? Możliwe. W końcu okropnie się nudzę. Nadala siedziałem wygodnie czekając, aż coś powie. Słowne potyczki też są niczego sobie.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 04, 2012 5:26 pm

Wyłącz się... Nie zwracaj uwagi na zapach! Powtarzałem sobie, żeby nie wykorkować. Skupiłem się na przyjemnych dla mnie zapachach. Trwająca nadal w pokoju woń czekolady, trochę pleśni. Zacisnąłem powieki i ostrożnie odsunąłem dłoń od twarzy. I rzeczywiście! Woń perfum nie była już tą dominującą. Uśmiechnąłem się sam do siebie. Jednak po chwili spoważniałem i spojrzałem na czarnowłosego - Odczuwasz przyjemność, traktując tak innych? Zapewne nie masz przyjaciół - skrzyżowałem ręce na piersi i obserwowałem chłopaka z pogardą. Sądząc po jego zachowaniu, był rozpieszczonym jedynakiem. Nie przepadałem za takimi.
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 04, 2012 7:47 pm

- A co cie to...?- Spytałem rozdrażnionym tonem. Przegiął. Już przy pierwszym dialogu. - Pf...!- Prychnąłem spoglądając na niego. Jak on może gadać takie bzdury?! Przecież mam... Nie przyszedł mi nikt do głowy. Przyjaciele...? Może naprawdę żadnych nie mam? A na co mi oni?! Jestem samowystarczalny! Odwróciłem się tyłem do chłopaka, w stronę ściany.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 04, 2012 8:21 pm

-Masz rację, nic - odpowiedziałem obojętnie - Choć może, gdybym w małym stopniu poznał ciebie, twój charakter... Być może byłbym w stanie lepiej zinterpretować twoje zachowanie - Co ja plotę?! Na łeb mi padło?! Nie... Nigdy więcej wąchania szamponu. Jestem niepoczytalny!
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 04, 2012 8:26 pm

- Jestem, jaki jestem.- Odpowiedziałem zniechęcony.- No chyba bym musiał być skończonym idiotą, żeby byle komu opowiadać o sobie.- Powiedziałem. Poczułem jednak, że powinienem się zastanowić wcześniej nad tą odpowiedzią. A po cholerę? Była dobra taka jaka jest! Ale dlaczego tak dziwnie mnie coś gryzie...?
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 04, 2012 8:35 pm

-Byle komu, tak? - na moja twarz wpłynął lekki uśmiech. A czemuż to? Bo właśnie wyczułem coś bardzo interesującego - Skoro uważasz, że nie musisz się tym z nikim dzielić, to czemu się wahasz?
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 04, 2012 8:37 pm

- A czym mam się dzielić?- Zapytałem.- Nic co bym o sobie powiedział ie jest w najmniejszym stopniu ciekawe.- Stwierdziłem.- Normalne życie, normalnego demona...- Powiedziałem wyciągając z kieszeni konsolkę.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 04, 2012 8:40 pm

-Nie dowiemy się, póki nie sprawdzimy - wzruszyłem ramionami i usiadłem na łóżku, dalej konsumując lizaka. Przełamie się?
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeSro Gru 05, 2012 3:59 pm

Zmierzyłem go wzrokiem. - Założę się, że według ciebie jestem aroganckim, rozpieszczonym dzieciakiem.- Stwierdziłem ukazując wszystkie moje śnieżnobiałe zęby.- Może i to prawda? Kto to wie?- Spytałem siląc się na uśmiech.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeSro Gru 05, 2012 5:30 pm

-Pierwsze wrażenie - odparłem zobojętniale. Nagle wykrzesałem z siebie dość pouczający ton - Jesteś tym, za kogo się uważasz - Tia... Na psychologa, to ja się nie nadaję, ale cóż. Musimy zadowolić się tymi prostymi, lecz możliwie funkcjonalnymi poradami terapeutycznymi.
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeSro Gru 05, 2012 5:53 pm

- Jeśli to prawda...- Zastanowiłem się chwilę.- To przyznasz mi, że jestem diabelnie przystojnym demonem, który ma nie za wysoką, tylko akurat, pewność siebie, jest wspaniały pod każdym względem, a zalety ukrywają prawie wszystkie jego wady?- Zapytałem uśmiechając się wrednie.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeSro Gru 05, 2012 7:16 pm

-Nie mnie to oceniać - odpowiedziałem, ukazując białe kiełki w uśmiechu - W końcu jestem tylko bestią w ludzkiej skórze - dokończyłem teatralnym głosem.
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeSro Gru 05, 2012 8:28 pm

Uśmiechnąłem się. Może chłopak nie jest aż tak zły, jak mi się wydawał?- O sobie mogę powiedzieć tyle, że jak widać, jestem demonem. Mój oszałamiający wygląd już zauważyłeś...- Powiedziałem żartobliwie.- ... a charakter może kiedyś poznasz...- Stwierdziłem.- Mnie się pytasz, a może ty coś o sobie zdradzisz?- Spytałem z wyraźnie poprawionym humorem.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeSro Gru 05, 2012 8:43 pm

-Ja? - zdziwiłem się, wskazując na siebie - Mój charakter i osobowość są nudne jak flaki z olejem, więc nie wiem, czy chciałbyś o tym słuchać... - no kto by pomyślał? Zainteresował się moją osobą. To musi być prawdziwe poświęcenie.
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeSro Gru 05, 2012 8:46 pm

- "Nie dowiemy się, póki nie sprawdzimy."- Zacytowałem jedną z jego wypowiedzi. Męczył mnie o to, więc ja też sobie z chęcią posłucham.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeSro Gru 05, 2012 8:49 pm

Zagiął mnie moim własnym tekstem. Jestem beznadziejny... Ale cóż, wygrał. Tylko... Kim ja jestem?!
-Jak widać na załączonym obrazku, jestem przedstawicielem gatunku Lupus Populi, które potocznie zwie się Wilkołakami. Dziękuję za uwagę - ukłoniłem się teatralnie.
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeSro Gru 05, 2012 8:50 pm

- Brawo.- Stwierdziłem klaszcząc w dłonie. - Cóż za poruszająca serca, pełna emocji historia.- Powiedziałem wciąż klaszcząc.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sieg Hart

Sieg Hart


Liczba postów : 199
Join date : 02/10/2012
Age : 25

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeSro Gru 05, 2012 8:53 pm

-Dziękuję, dziękuję - kłaniałem się raz na prawo, raz na lewo, za błękitne, mokre kosmyki uderzały mi w twarz. Wyprostowałem się dumnie - Następne przedstawienie przy dobrych wiatrach o godzinie 25.92!
Powrót do góry Go down
Ryoshi
Admin
Ryoshi


Liczba postów : 248
Join date : 02/10/2012

Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitimeSro Gru 05, 2012 8:56 pm

- Trzydziestego szóstego listopada jak mniemam też wystawiacie?- Spytałem "wczuwając się" w rolę.
Powrót do góry Go down
https://legenda.forumpolish.com
Sponsored content





Pokój nr 1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 1   Pokój nr 1 - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój nr 1
Powrót do góry 
Strona 3 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Pokój nr 2
» Pokój nr 2
» Pokój nr 3
» Pokój nr 1
» Pokój nr 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
To tylko bajka... :: Budynek :: Drugie piętro :: Pokoje-
Skocz do: